Foodness sada Dolce Gusto - kávovar ZADARMO

Kód: 8125
Akcia Novinka
2 hodnotenia
Značka: Foodness
€129 €107,50 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.10.2021

Foodness sada s Čiernym čajom - kávovar ZADARMO

Sada obsahuje:

Minicao DARK - 50 kapsúl

Zelený čaj a Ashwagandha - 50 kapsúl

Čokoládové latte pre deti - 50 kapsúl

Čierny čaj s citrónom & šafránom 50 kapsúl

Kávovar Dolce Gusto Krups Piccolo - ZADARMO

Detailné informácie

Podrobný popis

Foodness sada s Granátovým jablkom - kávovar ZADARMO

Minicao DARK 50 kapsúl/17g

MINICAO Dark ohromí všetkých milovníkov tmavej čokolády. Vynikajúce na raňajky, perfektné medzi jedlami , po obede alebo po večeri! MINICAO Dark je tou pravou voľbou kedykoľvek počas dňa, namiesto tradičnej kávy. Kakao obsahuje serotonín, ktorý pomáha v boji proti depresii a úzkosti, ako aj teobromín, čo pomáha udržiavať koncentráciu. 

Zelený čaj a Ashwagandha 50 kapsúl/12g

Extrakt ashwagandy, tiež nazývaný indický ženšen, je kombinovaný so zeleným čajom a je ideálnou voľbou na začiatok vášho dňa. Odporúča sa manažérom a inak psychicky zaťažovaným jedincom, ktorí trpia úzkosťou, stresom a nervozitou. Je to prírodné sedatívum a medzi ďalšie skvelé účinky patrí aj tlmenie záchvatov, protizápalové účinky a pomáha pri zotavovaní sa po ťažkých chorobách. Zároveň sa nemusíte báť, že by ovplyvňovala váš centrálny nervový systém, pretože je účinná počas spánku a nie cez deň.

Čokoládové latte pre deti 50 kapsúl/16g

Lahodný čokoládový nápoj pre deti. Plný šťastia, pre deň plný dobrej nálady! Bez laktózy, bez lepku a bez pridania cukru. Je bez pridania cukrov a neobsahuje glutén a laktózu. Cioko Buono má navyše vysoký obsah vlákniny a bielkovín: je to ideálny nápoj pre zdravú a lahodnú prestávku. 50 kapsúl nápojovej zmesi so sušeným mliekom a nízkotučným kakaom.

Čierny čaj s citrónom & šafránom 50 kapsúl/15g

Čierny čaj s citrónom a šafranom ponúka nezvyčajnú kombináciu, ktorá dodáva tomuto nápoju zaujímavú arómu a ktorá vás nikdy nenechá ľahostajným. Spojením čierneho čaju a šafránu vzniká zaujímavá aróma plná vitamínov A, B1 a B2. Je tiež silným antioxidantom, ktorý pomáha aby váš tráviaci systém správne fungoval.

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule a pody v akcii
Hmotnosť: 1 kg
Kompatibilita: Nescafe Dolce Gusto