La Tazza d’Oro

7 položiek celkom
La Tazza d’oro Decaffeinato 1kg
+ Darček zadarmo
€22,50 bez DPH
€27
Kód: 1480
La Tazza d’oro Decaffeinato 250g
€6,48 bez DPH
€7,78
Kód: 1481
La Tazza d’oro EXCELSIOR 1kg
+ Darček zadarmo
€18,72 bez DPH
€22,46
Kód: 1477
La Tazza d’oro GRAN MISCELA 1kg
+ Darček zadarmo
€17,67 bez DPH
€21,20
Kód: 1476
La Tazza d’oro MISCELA BAR 1kg
+ Darček zadarmo
€15,99 bez DPH
€19,19
Kód: 1475
La Tazza d’oro MISCELA D’ORO 1kg
+ Darček zadarmo
€19,95 bez DPH
€23,94
Kód: 1478
La Tazza d’oro PRESTIGE 1kg
+ Darček zadarmo
€22,14 bez DPH
€26,57
Kód: 1479

TERAZ KU KAŽDEJ KÁVE ZNAČKY LA TAZZA D´ORO TALIANSKE PRÉMIOVÉ SUŠIENKY ZDARMA

 

Príbeh kávy La Tazza d’Oro: 

Každá cesta kávy La Tazza d’Oro začína na plantážach, hlavne v Južnej Amerike (Brazília, Guatemala, Kostarika) a Indii. Každý deň sa zberajú a spracúvajú iba tie najcennejšie druhy kávy, aby bola zaistená zmes s jedinečnou chuťou, produkt s dlhoročnými skúsenosťami a neustálym odhodlaním hľadať tú pravú kávu pre každého. Kávový charakter La Tazza d'oro pozostáva zo zmesí klasickej a tradičnej chuti, ktoré sa rodia z dokonalej rovnováhy medzi kávami Robusta a Arabica, ktoré sú k dispozícii pre kávovar aj pre kávovar espresso, v týchto variantoch: mletá, zrnková a struky. K dispozícii je tiež zmes bez kofeínu určená pre tých, ktorí chcú do svojich šálok dostať chuť kávy s menším obsahom kofeínu.

 

Certifikáty:

Káva La Tazza d’oro je certifikovaná od svojho prvého zrna. Pracujeme v súlade s normami HACCP a získali sme certifikáciu kvality na základe predpisov UNI / EN 9001: 2008, čo je ďalší prísľub vážnosti, ktorý nás vždy odlišoval, čo nám umožňuje čoraz viac uspokojovať našich klientov.
 

 

Zmesy káv La Tazza d’Oro

Miešanie je skutočne umelecká forma. Je to jedna z kritických fáz výrobného procesu, skutočné tajomstvo praženia: recept! Zmesi La Tazza d’oro sú výsledkom dôkladného výberu najlepších druhov kvalitných surových káv na svete priamo od výrobcov.
Zelená káva pochádza z juhoamerických krajín a odrody Robusta hlavne z Indie. Máme 100% zmesi arabiky a ďalšie, ktoré sú zmesou medzi arabikou a robustou. Výber je zverený kvalifikovaným odborným maklérom, ktorí dôsledne kontrolujú vrecko po vrecku, aby zaručili vynikajúci produkt. Chuť zmesi sa líši podľa pôvodu odrôd a pracovného procesu. Všetky zrná sa privedú do ideálneho stupňa praženia.
 

 

Krajiny z ktorých pochádzajú naše zrná Arabica:

  • Brazília Santos, plná, s dobrou rovnováhou kyselín
  • Kostarika, SHB, ovocná a dobre štruktúrovaná s vanilkovou príchuťou
  • Guatemala, jedinečná svojou plnou chuťou
  • Etiópia, s výnimočnou korenistou chuťou

 

Krajiny z ktorých pochádzajú naše zrná Robusta:

  • Vynikajúce zrná Robusty vybrané spoločnosťou La Tazza d’oro pochádzajú hlavne z Indie. Zrná sa vyznačujú hustou penou a dotvárajú tak bohatú krémovosť tejto skvelej talianskej kávy.