Lavazza LB 300 Mini kávovar Lavazza Blue

Kód: 1408
12 hodnotení
Značka: Lavazza
€238,80 €199 bez DPH
Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.10.2021

Lavazza LB 300 Mini kávovar Lavazza Blue

Lavazza LB 300 Mini je najmenší z rady kávovarov od firmy Lavazza. Vyznačuje sa moderným dizajnom a veľmi malé rozmery sú vhodné aj do malých kancelárií a hotelových izieb.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza LB 300 Mini kávovar Lavazza Blue

 

Lavazza Blue kávovary si právom zaslúžia vysoké známky a pozitívne hodnotenia od spokojných používateľov, predovšetkým za vynikajúcu kvalitu pripravenej kávy. Kapsule Lavazza Blue nám umožní vytvoriť vynikajúce špeciality, ktorých chuť sa vyznačuje hĺbkou a vysokou kvalitou. Vysoký varný tlak umožňuje kvalitne extrahovať kávu v kapsulách a pohodlné funkcie uľahčujú používanie tohto moderného zariadenia.

Lavazza LB 300 Mini je najmenší z rady kávovarov od firmy Lavazza. Vyznačuje sa moderným dizajnom a veľmi malé rozmery sú vhodné aj do malých kancelárií a hotelových izieb. Obsluha tohto zaujímavého kávovaru je veľmi jednoduchá. Na prípravu Vašej vysnenej kávy jednoducho umiestnite kapsulu Lavazza Blue na správne miesto v kávovare a vložte šálku. Po ukončení procesu varenia sa použitá kapsula automaticky vloží do špeciálnej zásuvky pre použité kapsuly. Tento kávovar má nádobu na 5 použitých kapsúl, takže ich nemusíte vyhodiť po každej príprave kávy.

Kávovar Lavazza Blue LB 300 Classy Mini Vám umožní pripraviť 2 druhy chutných káv. Prvé tlačidlo je zodpovedné za vytvorenie klasického talianskeho espressa, ktoré Vás poteší svojou intenzitou a silou. Druhé veľké tlačidlo nám umožňuje nezávisle upraviť množstvo čiernej kávy, aby sme mohli vytvoriť väčšiu kávu, ktorú si môžete vychutnať aj počas prestávky v práci.

Efektivita Lavazza Blue LB 300 Classy Mini je kombinovaná s jeho malými rozmermi. Toto výkonné zariadenie je široké iba 13,5 centimetrov a vysoké 26 centimetrov. Ide o veľmi malý kávovar s hmotnosťou len 3,5 kg, ktorý však skrýva množstvo dokonale vyrobených komponentov a komplexných systémov, ktoré sa starajú o prípravu Vašej obľúbenej kávy. Nádrž na vodu, ktorá pojme až 0,7 litra. Z tohto dôvodu je kávovar mimoriadne mobilný a dá ľahko vziať aj na cestu.
 

Lavazza LB 300 Mini kávovar Lavazza Blue

Kompatbilita: Lavazza Blue

Kapacita v šálok: 1

Nádrž na vodu: 0,7 l

Kapacita zásobníka na použité kapsule: 5 kapsúl

Farba produktu: Čierna

Príkon: 1250 W

Rozmery: šírka/hĺbka/výška/ 135/340/260 mm

Hmotnosť 3,5 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Lavazza Blue kávovary
Hmotnosť: 3.5 kg
Kompatibilita: Lavazza Blue
Objem nádržky na vodu: 0,7l
Výkon: 1250W