AKCIA AŽ DO -38% NA KÁVOVARY

O nás

Sme Vaším spoľahlivým dodávateľom prestížnych talianskych zrnkových káv.

Spokojnosť zákazníkov berieme veľmi vážne a neustále sa snažíme vylepšovať, čo sa zlepšiť dá. Patríme k najrýchlejším dodávateľom zrnkových káv. Všetky kávy uvedené na internetovom obchode máme skladom !

Ak si kávu objednáte v pracovné dni do 11:55, kávu Vám ihneď zabalíme do patričných obalov a ihneď zasielame kuriérskou spoločnosťou. Kávu tak môžete mať už na druhý deň.

Zákazníkov stále dopredu upozorníme, ak chystáme dovolenku alebo nejakú súťaž hneď na našej úvodnej stránke. Zákazník je tak stále informovaný, ako pracujeme a či niečo nechystáme. Ďalším informačným kanálom, ktorým sa snažíme informovať našich zákazníkov o novinkách, akciách a zľavách patrí naša nová FB stránka Caffe Italiano.

Samozrejmosťou je aj rozosielanie newsletterov cez e-mail a to pravidelne každý mesiac, kde informujeme o novinkách, rozšírenom sortimente a v neposlednom rade cez newsletter rozosielame aj zľavové kupóny na nákup v našom internetovom obchode. Ak máte záujem o novinky z newslettera kliknite TU!

Ak máte nejaké otázky, podnety, nápady na zlepšenie našich služieb alebo požiadavky o rozšírenie sortimentu o iné druhy káv, neváhajte nás kontaktovať! Váš názor a nápady oceníme a budeme sa neustále snažiť naplniť Vaše očakávania...

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz