O nás

Sme Vaším spoľahlivým dodávateľom prestížnych talianskych zrnkových káv.

Spokojnosť zákazníkov berieme veľmi vážne a neustále sa snažíme vylepšovať, čo sa zlepšiť dá. Patríme k najrýchlejším dodávateľom zrnkových káv. Všetky kávy uvedené na internetovom obchode máme skladom !

Ak si kávu objednáte v pracovné dni do 13:00 hodiny, kávu Vám ihneď zabalíme do patričných obalov a ihneď zasielame kuriérskou spoločnosťou. Kávu tak môžte mať už hneď na druhý deň. Ak si aj kávu neobjednáte do 13:00 tovar stále expedujeme do 24 hodín od objednávky (okrem víkendov) teda v pracovné dni. Káva je teda u Vás najneskôr do 48 pracovných hodín.

Zákazníkov stále dopredu upozorníme, ak chystáme dovolenku alebo nejakú súťaž hneď na našej úvodnej stránke. Zákazník je tak stále informovaný, ako pracujeme a či niečo nechystáme. Ďalším informačným kanálom, ktorým sa snažíme informovať našich zákazníkov o novinkách, akciách a zľavách patrí naša nová FB stránka Caffe Italiano.

Samozrejmosťou je aj rozosielanie newsletterov cez e-mail a to pravidelne každý mesiac, kde informujeme o novinkách, rozšírenom sortimente a v neposlednom rade cez newsletter rozosielame aj zľavové kupóny na nákup v našom internetovom obchode. Ak máte záujem o novinky z newslettera kliknite TU! Na spodku stránky sa nachádza políčko pre zadanie Vašej e-mailovej adresy pre rozosielanie newslettera. 

Ak máte nejaké otázky, podnety, nápady na zlepšenie našich služieb alebo požiadavky o rozšírenie sortimentu o iné druhy káv, neváhajte nás kontaktovať! Váš názor a nápady oceníme a budeme sa neustále snažiť naplniť Vaše očakávania...