Vergnano

8 položiek celkom
Vergnano Antica Bottega zrnková káva 1kg
€14,16 bez DPH
€16,99

Vergnano Antica Bottega Kvalita zrna dodáva káve jemnú a voňavú chuť a je ideálna pre tých, ktorí milujú chuť kávy s talianskou tradíciou.

Kód: 109
Vergnano Bio Organic zrnková káva 1kg
€32,63 bez DPH
€39,16

Vergnano Bio Organic zrnková káva 1kg Táto zmes je zložená z najlepších odrôd arabiky, pomaly pražených a získavaných z ekologicky certifikovaného pôvodu, na základe ich...

Kód: 958
Vergnano Classico 600 zrnková káva 1kg
€19,14 bez DPH
€22,97

Vergnano Classico 600 Silná káva s vysokým obsahom kofeínu.

Kód: 969
Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1 kg
€13,12 bez DPH
€15,74

Vergnano Espresso Bar zrnková káva 1 kg Pravé talianske espresso bez prílišnej kyslosti.

Kód: 818
Vergnano Espresso Crema 1kg zrnková káva
€22,98 bez DPH
€27,58

Vergnano Espresso Crema 800 zrnková káva 1kg Vergnano Espresso Crema 800 je skutočná chuťovka pre milovníkov jemných a vznešených chutí.

Kód: 974
Vergnano Espresso Extra Dolce 1kg
€25,01 bez DPH
€30,01

Vergnano Espresso Extra Dolce 1000 zrnková káva 1kg Jemná káva s mimoriadne intenzívnou arómou a príjemnou, sladkou chuťou.

Kód: 960
Vergnano Espresso Ricco 700 1kg zrnková káva
€19,58 bez DPH
€23,50

Vergnano Espresso Ricco 700 zrnková káva 1kg Intenzívna, plná a krémová chuť, ktorá sa na jazyku lahodne rozvíja tón po tóne.

Kód: 1433
Vergnano Gran Aroma bar zrnková káva 1 kg
€10,83 bez DPH
€13

Vergnano Gran Aroma bar zrnková káva 1kg Zrnková káva, s ktorou si vychutnáte každé ráno.

Kód: 817

Vergnano

 

Osobitá chuť kávy, ktorá sa zrodila z vášne k tomuto nápoju — to je káva Vergnano. Na jej ceste z plantáže až do vašej šálky ju sprevádzal dohľad zanietených producentov kávy, ktorým záleží na vynikajúcej kvalite. Všetko preto, aby si zákazník mohol naplno vychutnať pôžitok z každého svojho dúšku.

Láska ku káve od roku 1882

Vergnano je najstaršou značkou talianskej kávy s tradíciou už od roku 1882. V rodine Vergnano pretrváva láska k jej praženiu už niekoľko generácií. Členovia rodiny aj dnes čerpajú z bohatých skúseností svojich predkov, ktoré obohacujú o moderné inovácie.

Káva Vergnano začala ako pražiareň, ktorá bola súčasťou malej lekárne v Chieri, mestečku neďaleko Turína. Toto podnikanie založil starý otec dnešného majiteľa spoločnosti — Domenico Vergnano. Vášeň pre kávu postupne viedla k otvoreniu malého obchodu, v ktorom Domenico päť rokov rozvíjal svoje umenie praženia. O tom, že bol vo svojej činnosti úspešný, svedčí fakt, že čoskoro otvoril svoj prvý obchodný dom v Turíne. Ďalší významný obrat nastal v roku 1930, kedy začal predávať kávu z plantáže v Keni.

Káva Vergnano na ceste do celého sveta

Dnes je káva Vergnano vyvážaná do viac ako 19 krajín sveta. Spoločnosť vlastní výrobný závod, ktorý sa rozkladá na 13 500 m2, kde kávu vyrába 18 automatizovaných liniek. Pri výrobe kávy je neustále kladený dôraz na autenticitu produktu a špičkovú kvalitu. Spoločnosť myslí aj na ochranu prírody a dohliada na ekologický aspekt počas výroby i vývoja produktov.

Od zelenej kávy až po kvalitné espresso

Aby mala káva Vergnano vždy svoju jedinečnú chuť a arómu, všetko začína už starostlivým výberom zelenej kávy. Kým sa dostane až do pražiaceho stroja, prejde každá dodávka kávy kontrolou. Praženie prebieha pomaly s prihliadnutím na jedinečnosť každého zrna, jeho odrody, veľkosti a tvaru. Všetko podľa umenia praženia, ktoré získali predchádzajúce generácie pražiarov. Práve pomalé praženie zabezpečí, že je každé zrnko kávy upražené rovnomerne a jeho aróma vždy dokonalá. Po vychladnutí sa odpočinutá káva balí do obalov, ktoré ochránia jej čerstvosť, a takto pripravená putuje na pulty obchodov.

Zrnková káva pre labužníkov

Káva Vergnano oslovuje znalcov kávy už takmer 140 rokov. Intenzita a jedinečná chuť kávových zmesí Arabicy a Robusty je pre vás k dispozícii aj v našej ponuke. Vybrať si môžete podľa toho, akú chuť kávy najviac preferujete. Obľubujete kávu s miernou horkosťou a výraznou ovocnou arómou? Alebo vás oslovia tóny korenistej čokolády? Zrnková káva Vergnano vyhovie aj tým, ktorí majú najradšej komplexnú chuť s nízkou kyslosťou a kvetinovými tónmi. Svoju kávu si môžete vychutnať samotnú alebo s mliekom.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie