Lavazza® A Modo Mio® Passionale kapsule 36ks 100% Arabica

Kód: 365
Neohodnotené
Značka: Lavazza
€13,44 €11,20 bez DPH
Skladom (10 bal)
Môžeme doručiť do:
10.12.2021

Lavazza® A Modo Mio® Passionale kapsule 36ks

Silne pražená, no zároveň s príjemnou a harmonickou chuťou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza® A Modo Mio® Passionale kapsule 36ks

Lavazza® Modo Mio® Passionale je chuť, ktorá poteší každého. Zloženie kávovej kapsuly, vám umožní pripraviť perfektnú kávu, za pár okamihov. Každá kapsula obsahuje až 7,5 gramov mletej kávy Arabica. Zrná pochádzajúce z Južnej Ameriky sú základom rafinovanej chuti.

 
7,5 gramu je presne to, čo profesionálny barista potrebuje na prípravu lahodného espressa. Je to práve taká starostlivosť a detail, ktoré robia Lavazzu® Modo Mio® Passionale, tak chutnou. Zmes sa vyznačuje príjemnou chuťou a vôňou, ktorá obsahuje tóny orechov a sušeného ovocia. A čo viac, káva je silne pražená, vďaka čomu má hlbokú a harmonickú chuť.


Táto kompozícia funguje dobre v kombinácii s mliekom. Vďaka silnému praženiu sú tiež citeľné karamelové tóny, ktoré zdôrazňujú prestížny pôvod zŕn. Nízky obsah kofeínu zase znamená, že túto kávu si môžeme dať mnohokrát počas dňa. Lavazza® Modo Mio® Passionale je skutočnou definíciou chuti.

Hermeticky uzavreté kapsuly udržia plnú intenzívnu a bohatú chuť.

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň a doma. Stroje Lavazza® A Modo Mio® boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

 

Lavazza® A Modo Mio® Passionale kapsule 36ks

Zloženie: 100% Arabica

Obsah balenia: 7,5 g x 36 kapsúl

100% kompatibilné s kávovarmi Lavazza® A Modo Mio®

100% Recyklovateľné

 

Dodatočné parametre

Kategória: Podľa značky
Hmotnosť: 0.12 kg
Kompatibilita: Lavazza A Modo Mio
Obsah balenia: 36 kapsul
Pomer kávových zŕn: 100% Arabica (0% Robusta)