Lavazza LB 1150 Classy kávovar Lavazza Blue

Kód: 1410
3 hodnotenia
Značka: Lavazza
€478,80 €399 bez DPH
Skladom (1 ks)
Môžeme doručiť do:
26.10.2021

Lavazza LB 1150 Classy kávovar Lavazza Blue

Určite oceníte nielen vynikajúcu kávu pripravenú pomocou Lavazza Blue LB 1150 Classy, ​​ale aj vynikajúci premyslený dizajn. Moderný, krásne vyzerajúci LED displej ladí veľmi dobre s chrómovými prvkami centrálneho panela. Efektívne zaoblené tvary dodávajú zariadeniu prestížny vzhľad, vďaka ktorému bude ozdobou Vášej kancelárie alebo domova.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza LB 1150 Classy kávovar Lavazza Blue

 

Lavazza Blue kávovary si právom zaslúžia vysoké známky a pozitívne hodnotenia od spokojných používateľov, predovšetkým za vynikajúcu kvalitu pripravenej kávy. Kapsule Lavazza Blue nám umožní vytvoriť vynikajúce špeciality, ktorých chuť sa vyznačuje hĺbkou a vysokou kvalitou. Vysoký varný tlak umožňuje kvalitne extrahovať kávu v kapsulách a pohodlné funkcie uľahčujú používanie tohto moderného zariadenia.

Lavazza Blue LB 1150 Classy je vybavená čitateľnou LED obrazovkou a je vybavená 4 tlačidlami. Vďaka tomu si ľahko vyberiete kávovú špecialitu, ktorá Vás zaujíma. Jedným stlačením stačí si vychutnate vynikajúcu kávu, ktorá Vás poteší svojou chuťou a hĺbkou. Stroj je kompatibilný s kapsulami Lavazza Blue a má aj informačný systém, vďaka ktorému sa na displeji zobrazujú správy o tom, že v nádrži došla voda a množstvo pripravenej kávy.

Ďalšou výhodou Lavazza Blue LB 1150 Classy je kapacita nádrže na vodu. Po príprave kávy sa použité kapsuly automaticky presunú do zásobníka na použité kapsule, kávovar pojme až 15. Nádoba na vodu pojme 1,8 litra, čo znamená, že vodu nemusíte dopĺňať často a ani časté vyprázdňovanie použitých kapsúl nebude problémom.

Užívateľ tiež ocení nielen vynikajúcu kávu pripravenú pomocou Lavazza Blue LB 1150 Classy, ​​ale aj vynikajúci premyslený dizajn. Moderný, krásne vyzerajúci LED displej ladí veľmi dobre s chrómovými prvkami centrálneho panela. Efektívne zaoblené tvary dodávajú zariadeniu prestížny vzhľad, vďaka ktorému bude ozdobou Vášej kancelárie alebo domova.
 

 

Lavazza LB 1150 Classy kávovar Lavazza Blue

Kompatbilita: Lavazza Blue

Kapacita v šálok: 1, možnosť nastaviť 2 úrovne výšky podľa šálky

Nádrž na vodu: 1,8 l

Kapacita zásobníka na použité kapsule: 15 kapsúl

Farba produktu: Čierna

Príkon: 1455 W

Rozmery: šírka/hĺbka/výška/ 200/410/350 mm

Hmotnosť 5,6 kg

Dodatočné parametre

Kategória: Lavazza Blue kávovary
Hmotnosť: 5.6 kg
Kompatibilita: Lavazza Blue
Objem nádržky na vodu: 1,8l
Výkon: 1455W