Mauro

14 položiek celkom
mauro caffe decaf zrnkova kava 500g 25arabica 75robusta logo caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€14,24 bez DPH
€17,09

jemná chuť so sladkými ovocnými tónmi s vôňou zrelého ovocia a čerstvých kvetov

Kód: 605
mauro caffe centopercento zrnkova kava 100arabica 1kg logo caffeitaliano
€21,78 bez DPH
€26,14

 Mauro caffé Centopercento 100% kvalitná Arabica, rafinovaná a exkluzívna zmes, ktorá si vás získa už prvým dúškom kávy.

Kód: 806
mauro caffe concerto zrnkova kava 1kg 20arabica 80robusta logo caffeitaliano
€16,47 bez DPH
€19,76

Mauro caffe Concerto Káva z južného Talianska pre milovníkov silných a jasných chutí.

Kód: 814
mauro caffe de luxe zrnkova kava 1kg 70arabica 30robusta logo caffeitaliano
€20,68 bez DPH
€24,82

Mauro caffé De Luxe Už názov vám prezradí, čo vás čaká. Luxusný zážitok, s každou šálkou kávy. Krémovo smotanové espresso, s jemne čokoládovou arómou.

Kód: 834
Mauro caffé Premium zrnková káva 1kg
€19,28 bez DPH
€23,14

Mauro caffé Premium skvele vyváženú zmes, ktorú tvoria zrná z brazílskych, stredoamerických a ázijských plantáží.  

Kód: 835
Mauro caffé Prestige zrnková káva 1kg
€17,66 bez DPH
€21,19

Mauro caffé Prestige Pre milovníkov dobrej kávy. Príjemne vás prekvapí jej veľmi intenzívna chuť, ktorú dopĺňajú tóny čokolády a sladkého drievka.

Kód: 837
mauro caffe special espresso zrnkova kava 1kg 40arabica 60robusta logo caffeitaliano
€18,27 bez DPH
€21,92

Mauro caffé Special Espresso Práve ste našli kávu plnú temperamentu a ostrej chuti, ktorá je ako stvorená pre bohaté a intenzívne espresso.

Kód: 807
mauro caffe value zrnkova kava 1kg 15arabica 85robusta logo caffeitaliano
€13,66 bez DPH
€16,39

Mauro caffe Value  výrazná chuť, s vysokým obsahom kofeínu.

Kód: 836
mauro caffe centopercento zrnkova kava 100arabica 250g logo caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€7,36 bez DPH
€8,83

100% kvalitná Arabica, rafinovaná a exkluzívna zmes, ktorá si vás získa už prvým dúškom kávy.

Kód: 606
mauro caffe de luxe zrnkova kava 250g 70arabica 30robusta logo caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€7,02 bez DPH
€8,42

Už názov vám prezradí, čo vás čaká. Luxusný zážitok, s každou šálkou kávy. Krémovo smotanové espresso, s jemne čokoládovou arómou.

Kód: 607
mauro caffe original zrnkova kava 1kg 80arabica 20robusta caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€21,20 bez DPH
€25,44

Najlepšia kávy značky Mauro vytvorená z najkvalitnejších zŕn arabicy a robusty.

Kód: 611
mauro caffe premium zrnkova kava 250g 50arabica 50robusta logo caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€6,58 bez DPH
€7,90

skvele vyvážená zmes, ktorú tvoria zrná z brazílskych, stredoamerických a ázijských plantáží.  

Kód: 608
mauro caffe premium zrnkova kava 500g 50arabica 50robusta logo caffeitaliano
Novinka Pripravujeme
€13 bez DPH
€15,60

skvele vyvážená zmes, ktorú tvoria zrná z brazílskych, stredoamerických a ázijských plantáží.  

Kód: 565
mauro caffe special bar zrnkova kava 1kg 20arabica 80robusta logo caffeitaliano
€16,11 bez DPH
€19,33

 Mauro Special Bar Tradičné talianske raňajky, sa nezaobídu bez tejto kávy. Silná chuť, ktorá vás zobudí a naplní energiou.  

Kód: 833

Mauro

 

Káva Mauro v sebe ukrýva vášeň pre kávu, ktorú si vychutnáte v každom dúšku. Do vašej šálky prinesie chuť pravej talianskej kávy. Je až prekvapujúce, že za jej úspechom stojí sen jedného malého chlapca o podnikaní.

Káva Mauro — na ceste za svojím snom

Príbeh kávy Mauro je splneným snom desaťročného chlapca o vlastnom podniku. Demetrio Maura už v tomto veku, zatiaľ čo pracoval ako plavčík na lodi, sníval o svojom budúcom podnikaní. V roku 1930 si konečne kúpil svoju prvú loď a v roku 1936 sústredil svoje obchodné aktivity na africký kontinent. V talianskych kolóniách tu prevádzkoval cestovnú kanceláriu. Po druhej svetovej vojne bol však nútený začať opäť od nuly. Práve v tomto čase sa zrodila jeho láska ku káve.

Od malého pražiaceho stroja po továreň

Rodina Demetria Mauru sa v roku 1946 presťahovala do Milána, kde chcela začať podnikať s kávou. Smútok za domovom ich primäl vrátiť sa na juh Talianska, do rodnej Kalábrie, kde bola v roku 1949 založená spoločnosť Caffè Mauro. Na začiatku vlastnila len jeden stroj na praženie kávy, ktorý mal kapacitu 20 kg. Vďaka pracovitosti a zanieteniu jej zakladateľa odštartovala Caffè Mauro sériu úspechov.

Už v roku 1958 sa spoločnosť presťahovala do novej továrne s plochou 10 000 m2, vplyvom rastúceho dopytu bola nútená k ďalšiemu rozširovaniu výrobných kapacít a priestorov už o dva roky neskôr až na 15 000 m2. Nová, moderná továreň bola otvorená v roku 1997 a zaberá 37 000 m2. Dodnes patrí táto továreň k najmodernejším výrobným závodom v Európe.

Z Talianska na pulty obchodov po celom svete

Káva Mauro bola spočiatku predávaná ako vážený tovar, v 60. rokoch sa dočkala prvého balenia, s ktorým sa dostala na pulty talianskych obchodov. Progresívna komunikačná kampaň upriamila pozornosť spotrebiteľov na produkty spoločnosti a káva Mauro sa postupne stala známou aj za hranicami krajiny. V júni 2008 prevzala podnik investičná holdingová spoločnosť Independent Investments s cieľom naďalej posilňovať postavenie Caffé Mauro na talianskom aj svetových trhoch. Dnes je táto značka dostupná až v 35 krajinách.

Filozofia výroby kávy spojená s kvalitou

Spoločnosť Caffé Mauro sa sústreďuje na výrobu kvalitných zmesí kávy. Zelená káva je dovážaná z Brazílie, Afriky, Strednej Ameriky a Ázie. Hnacím motorom spoločnosti je vášeň pre chuť a jedinečný zážitok v každej fáze od nákupu, cez praženie, zloženie vybraných zmesí až po ich balenie. Práve to vedie k tomu, že Caffé Mauro už tradične prináša excelentnú chuť kávy spotrebiteľom na celom svete.

Pomalé praženie pre dokonalý zážitok

Káva Mauro je pražená z najlepších odrôd kávy až z troch kontinentov. Po starostlivom výbere nasledujú laboratórne kontroly a overenie vlastností zelenej kávy — len v tomto kroku je ročne ochutnaných viac ako 10 000 šálok kávy.

Kontrolný proces pokračuje aj v každom z ďalších krokov spracovania až po distribúciu. Zameranie na výskum a vývoj je zárukou neustáleho zdokonaľovania zmesí kávy Mauro tak, aby vynikali svojimi aromatickými a organoleptickými vlastnosťami.

Jedinečnosť kávy Mauro spočíva v sofistikovanej technológii praženia, ktorá zaisťuje dokonalé praženie každého zrnka pre originálnu chuť a vôňu, ktorá je charakteristickým znakom dobrého espressa.

Rôzne druhy zelenej kávy sa pritom pražia oddelene po dobu 15 – 18 minút, následne sa ochladia vzduchom, aby sa predišlo nadmernému praženiu. Cukry v káve vďaka tomu skaramelizujú bez rizika spálenia. Pražená káva je potom uskladnená v kávových silách, kde dozrieva, a až potom je pripravená na miešanie a mletie.

Excelentná chuť zrnkovej kávy Mauro

Zrnková káva Mauro vám prinesie unikátne vlastnosti, ktoré každé zrnko získalo v procese pomalého praženia. Zmesi Arabicy a Robusty zabalené v obale, ktorý uchováva čerstvosť kávy, vám umožnia pripraviť si pravé talianske espresso, moka kávu alebo latte macchiato.

 

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie