Passalacqua

7 položiek celkom
Passalacqua Cremador 1kg zrnková káva
€18,83 bez DPH
€22,60

Passalacqua Cremador 1kg zrnková káva  Je to zmes 5 najoceňovanejších odrôd kávy na svete. Výsledkom je  úžasná aróma a dokonalá rovnováha.

Kód: 498
Passalacqua Harem 1kg zrnková káva
€29,63 bez DPH
€35,56

Passalacqua Harem 1kg zrnková káva (5% Jamaica blue Mountain) Venovaná skutočným znalcom. Jemná a prirodzene sladká chuť.  

Kód: 499
Passalacqua Ibis Redibis 1kg zrnková káva
€19,19 bez DPH
€23,03

Passalacqua Ibis Redibis 1kg zrnková káva Vďaka svojim jemným aromatickým tónom, plnej a intenzívnej chuti a bezkonkurenčnej hustote v šálke, je táto zmes ideálna pre tých čo...

Kód: 503
Passalacqua Mehari 1kg zrnková káva
€18,72 bez DPH
€22,46

Passalacqua Mehari 1kg zrnková káva Exotický názov pre intenzívnu a plnú chuť, s bohatou crémou a dokonalým vyvážením.

Kód: 504
Passalacqua Mexico 1kg zrnková káva
€22,71 bez DPH
€27,25

Passalacqua Mekico 1kg zrnková káva Najreprezentatívnejšia zmes Passalacqua, pochádza s dôkladného výberu tých najlepších káv Arabica na svete. Jedinečná vôňa dlhotrvajúca...

Kód: 505
Passalacqua Mekico Plus 1kg
€24,72 bez DPH
€29,66

Káva Passalacqua Mekico Plus 1kg zrková káva Pravé neapolské espresso. Dokonalá rovnováha medzi vôňou plnosťou tela a dochuťou v každej šálke.

Kód: 1856
Passalacqua Vesuvio 1kg zrnková káva
€22,08 bez DPH
€26,50

Passalacqua Vesuvio 1kg zrnková káva Dokonalá rovnováha v šálke s intenzívnou vôňou, dlhou dochuťou a typicky neapolskou crémou.

Kód: 506

Passalacqua

 

Neapolská značka kávy Passalacqua oslovuje jej originálnou chuťou, v ktorej objavíte jedinečnosť vybraných odrôd kávy v spojení s rokmi skúseností a láskou k praženiu.

Neapolská tradícia

Passalacqua je značka kávy s tradíciou už od roku 1948. Malý rodinný podnik vznikol počas ťažkých povojnových rokov. Jeho zakladateľ Samuel Passalacqua pracoval ako obchodný zástupca, pri zabezpečovaní dostatku finančných prostriedkov sa mu všemožne snažili pomáhať aj jeho synovia Biagio, Yor Armando a Emilio.

Keď mala rodina možnosť kúpiť starý pražiaci stroj, ktorý dokázal upražiť 5 kg kávy, chopila sa príležitosti na nové podnikanie. Práve Samuel Passalacqua je tiež autorom nápadu, ktorý je zhmotnený na logu značky. Obrázok mladého chlapca, ktorý počas návštevy závodu ochutnal dúšok kávy, zdobí kávu Passalacqua až dodnes.

Káva Passalacqua vyrábaná s vášňou pre vynikajúcu chuť

V podniku Passalacqua dnes nájdete rovnaké zanietenie pre praženie kvalitnej kávy ako na jeho začiatku. Kvalitná káva z Kolumbie, Brazílie, Etiópie, Jávy, Vietnamu a iných krajín sa tu pod dohľadom skúsených odborníkov spracuje a je vyvážaná do 35 krajín sveta. Celý výrobný proces je vedený s dôrazom na základné hodnoty spoločnosti: prísnosť, lojalita, zmysel pre komunitu pri práci a snaha vyrábať dobrú kávu.

Neapolská tradícia v každej šálke

Káva Passalacqua čerpá z bohatej neapolskej tradície pitia kávy s cieľom rozšíriť ju do iných krajín. Kvalita kávy je každodenným záväzkom rodinného podniku. Pri výrobe sa používajú osvedčené recepty miešania a praženia kávy tak, aby sa do každej šálky dostala plnosť jej chuti a vône. Každodenný význam má pritom aj rodinný odpočinok majiteľov podniku pri ich spoločnej šálke kávy. Neutíchajúce osobné zanietenie je zárukou výnimočnej kvality každého produktu.

Spoločnosť nezabúda ani na neustálu kontrolu kvality od dovezenej suroviny, cez praženie a tvorbu vynikajúcich zmesí. Všetko pre osobitý zážitok z každého dúšku kávy.

Zrnková káva Passalacqua

V každom balení kávy nájdete výberové odrody Arabicy a Robusty miešané v rôznych pomeroch. Zrnková káva Passalacqua prinesie do každej vašej šálky unikátne spojenie majstrovsky vytvorených zmesí. Pri každom dúšku sa môžete nechať unášať jej výraznou arómou a bohatou chuťou, ktoré vám prinesú dokonalý pôžitok a odpočinutie.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie