Lavazza® A Modo Mio® Intenso kapsule 36ks 50% Arabica + 50% Robusta

Kód: 1298
Novinka
1 hodnotenie
Značka: Lavazza
€13,44 €11,20 bez DPH
Skladom (8 bal)
Môžeme doručiť do:
28.9.2021

Lavazza® A Modo Mio® Intenso kapsule 36ks

Káva je definíciou talianskej chuti! Táto kompozícia sa vyznačuje harmonickou chuťou a príjemnou vôňou a hustou crémou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza® A Modo Mio® Intenso kapsule 36ks

Lavazza® a Modo Mio® Intenso je intenzívna a výrazná kompozícia kapsulovej kávy. Skladá sa z vysoko kvalitnej kávy Arabica a expresívnej Robusty v pomere 1:1.  Kávové zrno je pražené stredne a uvoľňuje svoju plnú chuť a vôňu. Je to káva, ktorá určite osloví každého, či už je to skutočný gurmán, alebo nie.

Každá z kávových kapsúl Lavazza® a Modo Mio® Intenso, obsahuje až 7,5 gramov mletej kávy. Toto množstvo stačí na prípravu intenzívneho nápoja. A čo viac, správne lisovanie mletej kávy, Vám umožňuje preniesť ešte viac chuti zo zmesi. Hermeticky uzavreté kapsuly udržia plnú intenzívnu a bohatú chuť.

50% kávy Robusta v zložení, robí z kávy Lavazza® Modo Mio® Intenso, kávu s vysokým obsahom kofeínu. Vďaka tomu nám každý pohár poskytne jasnú stimuláciu a energiu. Znalci kávy budú tiež potešení prítomnosťou silnej a plnej crémy, ktorá sa vytvorí na vrchole pohára.

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň a doma. Stroje Lavazza® A Modo Mio® boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

 

Lavazza® Modo Mio® Intenso kapsule 36ks 

Zloženie: 50% Arabica + 50% Robusta

Obsah balenia: 7,5 g x 36 kapsúl

100% kompatibilné s kávovarmi Lavazza® A Modo Mio®

100% Recyklovateľné

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule a pody
Hmotnosť: 0.12 kg
Kompatibilita: Lavazza A Modo Mio
Obsah balenia: 36 kapsul
Pomer kávových zŕn: 50% Arabica + 50 % Robusta
Hmotnosť: 270g