Lavazza® A Modo Mio® Dek Cremoso kapsule 16ks 100% Arabica

Kód: 1164
2 hodnotenia
Značka: Lavazza
€7,20 €6 bez DPH
Skladom (> 10 bal)
Môžeme doručiť do:
8.12.2020

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň doma. Stroje Lavazza A Modo Mio boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

Kávové kapsule Lavazza® A Modo Mio® Dek Cremoso

Lavazza® a Modo Mio® Dek Cremoso je zmes kávových zŕn bez kofeínu, ktorá je určená ľuďom, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu konzumovať kofeín. Čerstvo pražená káva Arabica z brazílskych plantáží sa vyznačuje výraznou chuťou a vôňou. Potom sa počas pracovného procesu zmes zbaví kofeínu. A čo je najdôležitejšie, s kofeínom neodstránili jeho dokonalú arómu zo zmesi!

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza® Modo Mio® Dek Cremoso kapsule 16ks

 

Lavazza a Modo Mio Dek Cremoso je zmes kávových zŕn bez kofeínu, ktorá je určená ľuďom, ktorí z rôznych dôvodov nemôžu konzumovať kofeín. Čerstvo pražená káva Arabica z brazílskych plantáží sa vyznačuje výraznou chuťou a vôňou. Potom sa počas pracovného procesu zmes zbaví kofeínu. A čo je najdôležitejšie, s kofeínom neodstránili jeho dokonalú arómu zo zmesi.

Jedna kapsula tejto chutnej zmesi obsahuje až 7,5 g hermeticky uzavretej rovnomerne namletej kávy. Používajte kapsuly Lavazza a Modo Mio Dek Cremoso na prípravu espressa alebo iných kávových špecialít. Prirodzená ľahkosť a príjemná chuť robia zmes výbornou kombináciou s mliekom.

 
Ak sa z nejakého dôvodu musíte vzdať konzumácie kofeínu, určite oceníme kávu Lavazza a Modo Mio Dek Cremoso. Jeho lahodná, plná chuť a orechové tóny zaplnia miestnosť nádhernou vôňou. 16 kapsúl v balení nám umožní vychutnať si lahodnú chuť na dlhú dobu.


Lavazza Modo Mio Dek Cremoso kapsule 16ks

Pomer kávových zŕn: 100% Arabica

Kompatibilita: Lavazza Modo Mio

Počet kusov v balení: 16ks

Váha kávy v jednej kapsuli: 7,5 g

 


 
 
 
 
 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule Lavazza® A MODO MIO®
Hmotnosť: 0.2 kg
Bezkofeínu: ÁNO
Kompatibilita: Lavazza Modo Mio
Obsah balenia: 16 kapsúl
Pomer kávových zŕn: 100% Arabica (0% Robusta)