Lavazza® A Modo Mio® Intenso kapsule 16ks 50% Arabica + 50% Robusta

Kód: 1167
1 hodnotenie
Značka: Lavazza
€7,20 €6 bez DPH
Skladom (> 10 bal)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň doma. Stroje Lavazza® A Modo Mio® boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

Kávové kapsule Lavazza® A Modo Mio® Mio Intenso

Lavazza a Modo Mio Intenso je intenzívna a výrazná kompozícia kapsulovej kávy. Skladá sa z vysoko kvalitnej kávy Arabica a expresívnej Robusty v pomere 1:1. Káva je definíciou talianskej chuti! Kávové zrno je pražené stredne a uvoľňuje svoju plnú chuť a vôňu. Je to káva, ktorá určite osloví každého, či už je to skutočný gurmán, alebo nie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza® Modo Mio® Intenso kapsule 16ks 

 

Lavazza® a Modo Mio® Intenso je intenzívna a výrazná kompozícia kapsulovej kávy. Skladá sa z vysoko kvalitnej kávy Arabica a expresívnej Robusty v pomere 1:1. Káva je definíciou talianskej chuti! Kávové zrno je pražené stredne a uvoľňuje svoju plnú chuť a vôňu. Je to káva, ktorá určite osloví každého, či už je to skutočný gurmán, alebo nie.

Každá z kávových kapsúl Lavazza® a Modo Mio® Intenso obsahuje až 7,5 gramov mletej kávy. Toto množstvo stačí na prípravu intenzívneho nápoja. A čo viac, správne lisovanie mletej kávy Vám umožňuje preniesť ešte viac chuti zo zmesi. Táto kompozícia sa vyznačuje harmonickou chuťou a príjemnou vôňou.

50% kávy Robusta v zložení robí z kávy Lavazza® Modo Mio® Intenso kávu s vysokým obsahom kofeínu. Vďaka tomu nám každý pohár poskytne jasnú stimuláciu a energiu. Znalci kávy budú tiež potešení prítomnosťou silnej a plnej peny, ktorá sa vytvorí na vrchole pohára.


Lavazza® Modo Mio® Intenso kapsule 16ks 

Pomer kávových zŕn: 50% Arabica + 50% Robusta

Kompatibilita: Lavazza® Modo Mio®

Počet kusov v balení: 16ks

 


 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule Lavazza® A MODO MIO®
Hmotnosť: 0.2 kg
Kompatibilita: Lavazza Modo Mio
Obsah balenia: 16 kapsúl
Pomer kávových zŕn: 50% Arabica + 50 % Robusta