Lavazza® A Modo Mio® Delizioso kapsule 16ks 100% Arabica

Kód: 1357
Novinka
2 hodnotenia
Značka: Lavazza
€7,20 €6 bez DPH
Skladom (> 10 bal)
Môžeme doručiť do:
27.10.2020

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň doma. Stroje Lavazza® A Modo Mio® boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

Kávové kapsule Lavazza® A Modo Mio® Delizioso

Lavazza® Modo Mio® Delizioso je špeciálne určená pre sofistikovaných gurmánov, a vyznačuje sa prirodzenou ľahkosťou a krásnou vôňou. Ak máte radi kávu espresso, určite oceníme každú kapsulu. Priemerný stupeň praženia tiež zdôrazňuje vynikajúci pôvod zŕn Arabica!

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza® Modo Mio® Delizioso kapsule 16ks

 

Lavazza® a Modo Mio® Delizioso je perfektná kompozícia, ktorá určite zaujme každého gurmána. Káva, ktorá je známa svojimi aromatickými tónmi a chuťou, pozostáva zo 100% zmesi zŕn Arabica. Jedna kapsula obsahuje až 7,5 g tejto dokonale pripravenej kávy.
 

Káva Lavazza® a Modo Mio® Delizioso je špeciálne určená pre sofistikovaných gurmánov, a vyznačuje sa prirodzenou ľahkosťou a krásnou vôňou. Ak máte radi kávu espresso, určite oceníme každú kapsulu. Priemerný stupeň praženia tiež zdôrazňuje vynikajúci pôvod zŕn Arabica!

Vďaka nízkemu obsahu kofeínu v kapsulách Lavazza® Modo Mio® Delizioso si túto vynikajúcu kávu môžeme vychutnať mnohokrát. Balenie obsahuje 16 chutných kapsúl, ktoré nám umožnia cítiť skutočnú intenzívnu chuť bez horkosti.

 

Lavazza® Modo Mio® Delizioso kapsule 16ks

Pomer kávových zŕn: 100% Arabica

Kompatibilita: Lavazza® Modo Mio®

Počet kusov v balení: 16ks

Váha kávy v jednej kapsule: 7,5g

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule Lavazza® A MODO MIO®
Hmotnosť: 0.2 kg
Kompatibilita: Lavazza Modo Mio
Obsah balenia: 16 kapsúl
Pomer kávových zŕn: 100% Arabica (0% Robusta)