Lavazza® A Modo Mio® Crema e Gusto kapsule 16ks 20% Arabica + 80% Robusta

Kód: 1163
1 hodnotenie
Značka: Lavazza
€7,20 €6 bez DPH
Skladom (> 10 bal)
Môžeme doručiť do:
26.1.2021

Systém Lavazza® A Modo Mio® vám umožní vychutnať si zážitok z kaviarne Lavazza každý deň doma. Stroje Lavazza A Modo Mio boli vyvinuté odborníkmi na kávu pre vás, aby ste mali z každej kapsuly čo najväčší pôžitok. Stlačením jediného tlačidla môžete urobiť kávu podobnú svojmu dokonalému espressu s vedomím, že každá šálka bude šálkou kvalitného espressa Lavazza®.

Kávové kapsule Lavazza® A Modo Mio® Crema e Gusto

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto je mimoriadne intenzívna kompozícia, ktorá kombinuje brazílske zrná Arabica s africkou špičkovou Robustou. Táto zmes obsahuje až osemdesiat percent zŕn Robusta. Vďaka tomu sa celá kompozícia vyznačuje silnou a intenzívnou chuťou a jedinečným povzbudením.

Detailné informácie

Podrobný popis

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto kapsule 16ks

 

Lavazza® A Modo Mio® Crema e Gusto je mimoriadne intenzívna kompozícia, ktorá kombinuje brazílske zrná Arabica s africkou špičkovou Robustou. Táto zmes obsahuje až osemdesiat percent zŕn Robusta. Vďaka tomu sa celá kompozícia vyznačuje silnou a intenzívnou chuťou a jedinečným povzbudením.
 
Lavazza® A Modo Mio® Crema e Gusto je kapsulová káva, ktorá bola vytvorená pre fanúšikov silných chuťových vnemov. Táto káva sa vyznačuje výraznou chuťou, ktorá bola obohatená o sladké čokoládové tóny. Hermeticky uzavreté kapsuly udržia plnú intenzívnu a bohatú chuť. Ak si ceníme silu kávy, tak táto zmes je podľa Vašich predstáv.

Vysoký obsah kofeínu však robí zmes silným stimulantom. Lavazza® A Modo Mio® Crema e Gusto zaručuje prípravu dokonalého klasického espressa. Silná a intenzívna pena vytvorená na vrchole šálky, ako aj silná aróma Vám určite umožnia zabudnúť na únavu!

 

Lavazza A Modo Mio Crema e Gusto kapsule 16ks

Pomer kávových zŕn: 20% Arabica + 80% Robusta

Kompatibilita: Lavazza® Modo Mio®

Počet kusov v balení: 16ks

 

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsule Lavazza® A MODO MIO®
Hmotnosť: 0.2 kg
Kompatibilita: Lavazza Modo Mio
Obsah balenia: 16 kapsúl
Pomer kávových zŕn: 20% Arabica + 80 % Robusta