Darček k nákupu

darcek info


 

Pri nákupe nad 24€ bez DPH dostanete tento darček

Respirátor FFP2 NR 5-vrstvový

Certifikovaný respirátor FFP2 s filtračným efektom min. 96,3%, bráni prieniku mikroorganizmov (baktérií, vírusov, plesni), jemného prachu a toxických tuhých či kvapalných častíc na ochranu dýchacieho ústrojenstva užívateľa.

• univerzálna veľkosť: 22cm x 17cm

 

Pri nákupe nad 34€ bez DPH dostanete tento darček

HDPE vrecká blokované 50ks na bloku 200x300mm

Tieto vrecká sa používajú hlavne v zelovocí, v pekárňach, v mäsiarstve ale aj v domácnostiach napr. na zabalenie desiaty. Sú to viac účelové vrecká, ktoré môžu slúžiť nielen ako ochranný ale aj ako triediaci prvok. Mikroténové vrecká "sáčky" sú hygienicky nezávadné, určené na prenos, priamy styk a ochranu potravín, resp. drobného materiálu. V bloku sa nachádza 50 kusov "sáčkov".

 

 Pri nákupe nad 69€ bez DPH dostanete tento darček

LDPE vrecia rolo zaťahovacie 600x700 60L 15ks modré

Zaťahovacie vrecia 600x700 rolo sú určené predovšetkým do bežných odpadkových košov, do domácností alebo podnikov. Ide o väčšiu variantu vriec do koša, určené pre stredné nádoby na odpad. Ide o klasické prevedenie vriec, aj s uzatvárateľným systémom, ktorý používateľovi umožňuje vrecia po naplnení odpadom zviazať a za rúčku pohodlne odniesť do kontajnera. Vrecia do koša LDPE rolo zaťahovacie sú vyrobené v štandardnej hrúbke poskytujúc dobrú ochranu a malú možnosť pretrhnutia vriec. Na 1 rolke je 15ks vriec.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz