Darček k nákupu

darcek info


 

.

 

  Pri nákupe nad 60€ bez DPH dostanete tento darček

Caffeitaliano zrnková káva 250g 50% Arabica 50% Robusta

Caffeitaliano mletá káva 250g 50% Arabica 50% Robusta

Vychutnajte si kúsok Talianska v pohodlí Vášho domova s našou personalizovanou kávou Caffeitaliano. Každá šálka je špeciálne vytvorená s láskou a starostlivosťou, prinášajúc Vám autentický taliansky kávový zážitok. Zvoňte si na chuť bohatého a hladkého espresso alebo si doprajte luxusné cappuccino. S našou personalizovanou kávou si môžete užívať ten pravý kúsok Talianska bez toho, aby ste museli opustiť svoj domov. V každej šálke objavíte umenie a vášeň pre kvalitnú kávu.

 

  Pri nákupe nad 120€ bez DPH dostanete tento darček

Pinot Grigio DOC delle Venezie

Víno bledožltej farby so svetlozelenými odtieňmi s intenzívnou, ovocnou chuťou, ktorá je doplnená jemnými tónmi hrušky. Mladé a moderné víno so sviežou a harmonickou chuťou si môžete vychutnať už aj u Vás doma !

 

 Pri nákupe nad 125€ bez DPH dostanete tento darček

Merlot IGP - Veneto

Víno intenzívne rubínovo červenej farby s prenikavými fialovými odtieňmi. Chuť je teplá a intenzívna. Vôňa ostružiny. Zemité, jemne bylinkové arómy a nádych kakaa so šťavnatou a zamatovou chuťou, ktorá je jemná a zároveň obopínajúca chuťové poháriky Vášho podnebia.

 

 Pri nákupe nad 200€ bez DPH dostanete tento darček

Negroamaro - červené víno s intenzívnou vôňou červeného ovocia

Víno s intenzívnou červenou farbou s fialovými odleskami a intenzívnou a pretrvávajúcou vôňou s jemnými tónmi červeného ovocia a korenia. Jemná a obklopujúca chuť s príjemnými tónmi čučoriedok a černíc, s jemným, sladkým a dobre vyváženým tanínom.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz